.

.

REKLAM İçecekler için 6 Bardak Altlığı Seti Mantar Tabanlı Yuvarlak Seramik Taş Bardak Altlığı,Kupalar ve Bardaklar için Masa Üstü Koruma Matı,Ofis,Mutfak (Mavi Suluboya Serisi)

REKLAM İçecekler için 6 Bardak Altlığı Seti Mantar Tabanlı Yuvarlak Seramik Taş Bardak Altlığı,Kupalar ve Bardaklar için Masa Üstü Koruma

₺ 38.97
Malların miktarı
Stokta

????NEM EMİCİLİĞİ-Siz ve misafirleriniz, içeceğin yoğunlaşmasından kaynaklanan nem halkası işareti veya su birikintisi konusunda rahatlayabilir ve endişesiz olabilirsiniz.Yapılan bu bardak altlıkları sayesinde ceramic.It içeceklerdeki nemi emebilir.Hepsinden iyisi, bu tür bir malzeme nedeniyle, bardak altlığı diğer bardak altlığı malzemelerine kıyasla ıslandığında camınıza yapışmaz veya yapışmaz. "Şık bir şekilde üşüdüğünüzde kuru ve serin kaldığınızdan emin olun. ????MANTAR DESTEK-Mantar destek tasarımı, tezgahınıza veya tezgahınıza ekstra bir tutuş sağlar. furniture.It ayrıca yüzeye de hassas bir dokunuş verin (korur).Bardak altlığının yerinde ve şık kalacağından emin olmak. ????FARKLI DESENLER-Her biri çevrenize ve ruh halinize uyacak şekilde farklı desenlerde 6 set halinde gelir.Sonuçta, bazen farklı durumlar için farklı görünümlere sahip olmayı tercih ediyoruz, bu nedenle bardak altlıkları da neden aynı olamaz?. ????BOYUTLAR : Yaklaşık 10.2 cm (yaklaşık 4 inç) çapında ve 0.6 cm (0.25 inç) kalınlığında yuvarlak bir tasarıma sahiptir. *** Bu ölçüm bardak altlığı başına yapılır. ????HARİKA BİR HEDİYE FİKRİ – Siz ve/ veya arkadaşlarınız veya iş arkadaşlarınız veya uygun fiyatlı başka biri için price.It yeni eve taşınma partisi, doğum günü, gizli Noel Baba veya tatil için mükemmel bir hediye.Genç veya yaşlı erkek veya kadın için harika tasarımlarla kullanışlı ve pratik.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da