.

.

Avrupa Fiş Adaptörü, 2 USB'li Foval Uluslararası Seyahat Güç Adaptörü, 4'ü 1 arada ABD'den Avrupa'ya Fransa, İtalya, Almanya, İspanya, Yunanistan için Seyahat Fiş Adaptörü (Tip C) (2 Paket)

Avrupa Fiş Adaptörü, 2 USB'li Foval Uluslararası Seyahat Güç Adaptörü, 4'ü 1 arada ABD'den Avrupa'ya Fransa, İtalya, Almanya, İspanya,

₺ 68.91
Malların miktarı
Stokta

4'ü 1 arada Güç Adaptörü ABD'den Avrupa'ya : 3750w'a kadar maksimum kapasite (maksimum 250 Volt, 15 A). 2.4 A çift USB bağlantı noktaları, aynı anda 4 cihazı şarj etmeyi destekler.Cep telefonu, kamera, dizüstü bilgisayar, kindle ve güç bankası vb.Için idealdir.Bu AB seyahat fişi adaptörü, ağır yük taşımadan mutlu bir Avrupa seyahatine çıkmanıza yardımcı olacaktır.Avrupa Seyahat Adaptörü Tip C : Avusturya, Belarus, Belçika, Hırvatistan, Danimarka, Finlandiya, Almanya, Yunanistan, Macaristan, Portekiz, Polonya, Hollanda, ispanya, Türkiye, izlanda, italya gibi çoğu Avrupa ülkesinde çalışır.Daha fazla bilgi için aşağıdaki ülke listesini kontrol edin (NOT : İNGİLTERE/İrlanda/İskoçya'da çalışmaz).Kompakt Boyut ve Gösterge : Her biri 75.2 g ağırlığında, boyut : 2.8*2.6*2.3 inç.Bu Avrupa priz adaptörü bagaj alanınızı kaplamayacak ve AB gezileri sırasında mükemmel bir seyahat arkadaşı olacaktır.Gümüş yumuşak ışık çalışma durumunu gösterir.Not : Avrupa için bu seyahat adaptörü sadece 110 V ila 240 V geniş voltaj cihazı ile uyumludur.Saç kurutma makineniz, düzleştiriciniz, elektrikli diş fırçanız veya tıraş makineniz 110 V-240 V Çift Voltajı desteklemelidir, aksi takdirde bir güç voltaj dönüştürücüsüne ihtiyacınız olabilir.Kalite Güvencesi : CE, FCC ve Ro HS tarafından onaylanmıştır.Biz bu AB güç adaptörü ile 12 ay garanti ve 24 saat müşteri hizmetleri, herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın.AB ülkelerinin çoğunda çalışır ve gezginlere daha fazla kolaylık sağlar.Kullanırken gürültü veya güçlü gösterge ışığı yapmaz.Minimalist ve Tüm eşleşen tarzı. 2 delikli adaptör ABD soketi ×1. 3 delikli adaptör ABD soketi ×1. 2.4 A USB bağlantı noktası ×2. USB Girişi : 100-250 V~50 / 60 Hz 0.3 A. USB Çıkışı 5 V-2.4 A MAKS.Avrupa Seyahat Fiş Adaptörü × 1. Kullanım Kılavuzu × 1. Cep telefonu, dizüstü bilgisayar, kamera, güç bankası ve kindle vb.Ile mükemmel uyumludur.Akıllı IC cihazı otomatik olarak algılar ve işlemi optimize eder.İpucu : Fransa, Almanya ve İspanya'daki soketler daha büyük olabilir, bu nedenle Fiş sıkıca takılacak şekilde hafifçe bükülecek şekilde tasarlanmıştır.Son derece Kompakt : 2. 4x2.5x2. 8 inç ve 75g sadece.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da