.

.

Basamaklı Tabure Merdivenli Lazımlık Eğitim Koltuğu-Yeni Yürümeye Başlayan Çocuklar için Lazımlık Basamaklı Tabure Çoğu Tuvalete Uyar, Depolama için Katlanır. Lazımlık Merdiveni Dayanıklı ve Güvenlidir-Geniş Basamak (Mavi) (Mavi)

Basamaklı Tabure Merdivenli Lazımlık Eğitim Koltuğu-Yeni Yürümeye Başlayan Çocuklar için Lazımlık Basamaklı Tabure Çoğu Tuvalete Uyar,

₺ 83.97
Malların miktarı
Stokta

Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!.Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!. ✔ GÜVENLİ ve DAYANIKLI-Bu lazımlık eğitim koltuğu ergonomik bir tutamağa sahiptir, çocukların kavraması kolaydır.Kaymaz ve sabit alt plaka, tuvalet eğitmenini yerinde tutar ve geniş adım pedalı, çocuğun kolayca ve çok daha güvenli bir şekilde yukarı ve aşağı gitmesini sağlar.Klozet kapağı esas olarak PP malzemeden yapılmıştır, çok dayanıklı ve su geçirmezdir, uzun yıllar kullanılabilir. ADJUSTABLE AYARLANABİLİR GENİŞ adım - 2 seviye ayarlanabilir yükseklik ile birlikte gelir .Çocuğun boyuna göre ayarlayabilirsiniz.Klozet kapağı olmadan 75 KG taşıyabilir breaking.It 1 ila 7 yaş arası çocuklar için uygundur. ✔ ÇOĞU TUVALET İÇİN UYGUNDUR-Merdivenli lazımlık eğitim koltuğumuz %99 tuvaletle (V/U/O şekli ve kare gibi) yaygın olarak kullanılabilir.Farklı tuvalet yüksekliklerine uyum sağlayan ayarlanabilir ayaklar içerir. ✔ TEMİZ BAKIMI KOLAY-Yumuşak ve çıkarılabilir yastık çok rahattır ve silinmesi kolaydır, su veya mendil ile temizleyebilirsiniz.Tasarımımız kolay ve hijyenik temizlik için mükemmeldir. ✔ KATLAMAK ve saklamak için TEK bir tıklama-Lazımlık eğitimi merdiveni kolay saklama için katlanabilir bir tasarıma sahiptir, kullanılmadığında bu lazımlık eğitimi klozetini kolayca saklayabilirsiniz.Lazımlık koltuğu, alanı en üst düzeye çıkararak pratik ve kolay saklama için kolayca katlanır.Malzeme : PP Plastik Ağırlık Kapasitesi : 75 KG/165lbuygun Yaş : 1-7 yaş arası Renk : Yeşil, Mavi, Pembe, Açık Mavi Ağırlık : 4.4 Lb Zeminden Basamağa Ölçümler : 6.5" veya 8.8"Zeminden Koltuğa Ölçümler : 16.1".

Ürün Özellikleri

Alıcılar da