.

.

Peky 2PC Manyetik Vidalı Matkap Ucu 1/4, Yaylı Hızlı Değişim Kilitleme Ucu Tutucusu, Dönen Vida Ucu, 20 ° Dönme Modunda Ayarlanabilir (Beyaz)

Peky 2PC Manyetik Vidalı Matkap Ucu 1/4, Yaylı Hızlı Değişim Kilitleme Ucu Tutucusu, Dönen Vida Ucu, 20 ° Dönme Modunda Ayarlanabilir

₺ 47.97
Malların miktarı
Stokta

[Yenilikçi matkap ucu] : Manyetik vida ucu manyetik olacak şekilde tasarlanmıştır ve pivotable.It kuru duvar püskürtme tabancalarında, standart matkaplarda ve tornavidalarda iyi çalışır. [Yüksek kaliteli malzemeler] Bu matkap, güçlü ve dayanıklı olan yüksek kaliteli metal malzemelerden yapılmıştır. durable.It elektrik müteahhitleri, genel müteahhitler ve kabin montajcıları arasında liderdir. [20 ° dahil açı] Manyetik vida ucu, dar alanlarda ve ulaşılması zor alanlarda mükemmel erişilebilirlik sağlayan 20 ° ' lik bir PİVOT moduna sahiptir.Küçük boyutu, taşıması kolay ve mağaza. Hızlı vida delme tarafından zaman Tasarrufu kullanımı [geniş].Elektrikli tornavida, manuel tornavida, elektrikli matkap, pnömatik matkap vb.Için uygundur.Güverte inşaatı, ahşap çerçeve, kontrplak zemin, inşaat kasaları vb.Için kullanılır. [Rahat ve güvenli] Manyetik vida uçları kablosuz etki için uygundur tools.It standart egzersizler ve sürücüler için uygundur ve düşme endişesi olmadan vidalara mükemmel şekilde sabitlenir ve kurulum daha kolaydır.Renk : Beyaz.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da