.

.

HİMİ Guaj Boya seti, 24 Renk, 80 ml, 112 ABD oz, Jöle Fincan Tasarımı, Tuval ve Kağıt için Toksik Olmayan Boya, Profesyoneller, Öğrenciler ve Çocuklar için Sanat Malzemeleri (Mavi Kutu)

HİMİ Guaj Boya seti, 24 Renk, 80 ml, 112 ABD oz, Jöle Fincan Tasarımı, Tuval ve Kağıt için Toksik Olmayan Boya, Profesyoneller, Öğrenciler

₺ 149.97
Malların miktarı
Stokta

????KALICI CANLI RENKLER-Bu Toksik Olmayan boyalar, çabuk kuruyan Canlı, Zengin Pigmentli Ve Uzun Ömürlü Canlı Renkler üretir .Her boya, fırça veya spatula izlerini koruyacak ve işinize parlak bir doku kazandıracak fantastik kalın bir kıvama sahiptir. ????HER sanatçı için ÜSTÜN PERFORMANS-Piyasadaki birçok Alternatifi geride bırakan üstün kaliteli Guaj boya setimizi üretmek için en yüksek kalitede Hammaddeler özel olarak seçilmiştir. ????KOMPAKT ve kullanışlı tasarım-Açma ve kapama için çift toka,Daha sıkı sızdırmazlık için çift kilit,Boya dışarıdan çarptığında kutunun kapağı düşmez.80 ml jöle fincan tasarımı,Uygun boyutu, taşıması kolay. ????GÜVENLİ ve EĞLENCELİ-Toksik olmayan, kokusuz, çevre dostu ve su ile kolayca yıkanabilir, sanatçı, öğrenciler, yeni başlayanlar vb.İçin kesinlikle harikadır. ????MEMNUNİYET GARANTİSİ-Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir, bu nedenle herhangi bir sorununuz varsa veya üründen memnun değilseniz bizimle iletişime geçin ve bir çözüm garanti edeceğiz.Renk : MAVİ.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da