.

.

Mineral boncuk taş topunu değiştirin, filtre duş filtresi taş boncuk topu, su arıtma için mineral taş filtresi, elde tutulan duş başlığı değiştirme taş duş başlığı boncukları (Kırmızı ve Siyah)

Mineral boncuk taş topunu değiştirin, filtre duş filtresi taş boncuk topu, su arıtma için mineral taş filtresi, elde tutulan duş başlığı

₺ 26.97
Malların miktarı
Stokta

➤ ★ [Ürün fonksiyonu] 2 çeşit mineral boncuktan oluşan su arıtımı için mineral taş filtresi, duş suyundaki kirleri kolayca çıkarabilir, duş suyunu yumuşatabilir ve temizleyebilir, cildinizi ve saçınızı daha pürüzsüz ve yumuşak hale getirebilir ve vücudunuzu canlandırabilir.Ve yağ bezlerini dengede tutun. Product ★[Ürün malzemesi] İki çeşit mineral taş (alkali) turmalin (gri) ve tıbbi taştan (turuncu) oluşur.Filtre duş filtresi taş topu bu minerallerin mükemmel birleşimidir.duş başlığı boncukları, duş suyunuzu arındırmaya ve yumuşatmaya yardımcı olur. alternative ★ [Değiştirilmesi kolay] İki alternatif mineral boncuk taş topu, 4mm-5mm ve 7mm-8mm çapında küçük yuvarlak toplardır. Değiştirilmesi kolaydır.Taş boncukları içine koymak için bir silika jel hunisi dağıttık. shower.It 3-6 ay içinde değiştirilmesi önerilir.bir zamanlar.Değiştirilen taş boncuklar çiçek toprağına koymak için kullanılabilir. ☆ ★ [Geniş uygulama kapsamı] Su dağıtıcılarında, buhar odalarında, musluk suyu arıtma ekipmanlarında, elde tutulan duş başlığı değiştirme taşlarında, buzdolaplarında, buzdolabında koku giderme, sebze koruma, şiltelerde, araba yıkama yastığı dolgusunda vb.Kullanılır. Service ★ [Kaliteli Hizmet] Ürünle ilgili herhangi bir sorun varsa, lütfen en kısa sürede bize e-posta gönderin, size %100 memnuniyet vereceğiz!.Renk : Kırmızı gri.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da