.

.

shernbao Köpek Kurutma Makinesi Yüksek Hızlı Profesyonel Köpek / Pet Bakım Gücü Saç Kurutma Makinesi / Üfleyici (SMD-06P)

shernbao Köpek Kurutma Makinesi Yüksek Hızlı Profesyonel Köpek / Pet Bakım Gücü Saç Kurutma Makinesi / Üfleyici (SMD-06P)

₺ 288.00
Malların miktarı
Stokta

【Yenilik ve devrim】 Geliştirilmiş aerodinamik, hacim ve ağırlığı yarı yarıya azaltan kurutucumuz, özellikle büyük köpekleri tımar ederken değerli zamanınızı koruyarak verimliliği %60'ın üzerinde artırır. 【SICAKLIK】 2 sıcaklık ayarı, benzersiz sıcaklık ayarları 55°F ila 104°F arasındadır. Kararlı hava akışı, daha az hasarla daha hızlı kurumaya yardımcı olacaktır. 【AYARLANABİLİR hız】 515 FPM-44000 FPM arasında ayarlanabilir hızlı arama, özellikle hassas köpekleri tımar ederken gürültü seviyelerini kontrol etmek için mükemmeldir. 【MÜKEMMEL ENDÜSTRİYEL TASARIM】 : Isıyı izole etmek için yalıtılmış ABS entegre kalıp Muhafazası, Arıza oranını azaltmak için Motor Devresi İzolasyonu.◆ Ergonomik sap kullanımı kolaydır .✔ Küçük boyutu taşıması kolay, ve saklamak kolay.【SESSİZ ve dayanıklı】 ev kullanıcılarının ilk tercihi! . 【AKSESUARLAR】4 ft ila 8 ft esnek hortum, Duvara montaj kiti, 3 farklı nozul ve hava filtresi içerir. 【EN KALİTELİ ve hızlı SERVİS】 12 ay garanti ile.Ürünle ilgili bir sorun olursa lütfen bize e-posta gönderin ( Los Angeles'ta bulunan Shernbao ABD merkezi, telefon numaramızı veya e-posta adresimizi ürün kılavuzunda bulabilirsiniz ) , böylece sizin için düzeltebilir veya değiştirebiliriz.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da