.

.

ACOOLOO Duvar Tamir Maddesi, Duvar Yüzey Onarımı, Duvar Yüzeyindeki Delikleri ve Çatlakları Doldurmak için Hızlı ve Kolay Çözüm, Ayrıca Ahşap ve Sıva Üzerinde Çalışır-Kendinden Yapışkanlı Alçıpan Tamir Macunu (100g2)

ACOOLOO Duvar Tamir Maddesi, Duvar Yüzey Onarımı, Duvar Yüzeyindeki Delikleri ve Çatlakları Doldurmak için Hızlı ve Kolay Çözüm, Ayrıca

₺ 47.97
Malların miktarı
Stokta

【Packages ıncludes】 : 2 x duvar onarım macunu(100g), 2 x meme genişletici, 2 x kazıyıcı. 【Kullanımı kolay】 : Alçıpan yamasının onarımı kolay, hızlı ve kullanışlıdır.Küçük onarımları tamamlamak için ihtiyacınız olan her şey.Geçerli mouldproof ve yeşil çevre koruma. 【SAFE NON-TOXIC】 : Bu onarım krem duvar tutkal yapılır, reçine, ve karbonat kapak.Malzemeler su geçirmez aşındırıcı olmayan formaldehit içermez, toksik madde içermez, çocuklar, evcil hayvanlar ve kimyasal olarak hassas bireyler için güvenlidir.Onarım kreminin kullanımı tamamen güvenlidir.Lütfen öneri : lütfen bu kremi uygularken eldiven giydiğinizden emin olun. 【Hızlı ONARIMLAR】 : Duvar onarımı için ihtiyacınız olan her şey— hepsi tek bir kolay araçta.Ürün çabuk kuruyan bir ürün oluşturur patch.It bir çiviyi veya vidayı tutacak kadar sert kurur.Ve tamir neredeyse görünmez olacak ve size profesyonel görünümlü sonuçlar verecektir. 【 Ürün Kullanımı】 : Duvar tamir macunu esas olarak duvar hasarı, çukurlar,çarpmalar,çatlaklar,soyulma,kabarma,küflenme ve düşme gibi çeşitli duvar problemlerini onarmak için kullanılır.Ağırlık : 0.2 Kilogram.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da