.

.

Çok fonksiyonlu Elektrikli ızgara, elektrikli ızgara ile Sıcak Pot, 3 in 1 Kapalı Yapışmaz Elektrikli Sıcak Pot ve Kalbur için 2-5 kişi,barbekü, pişirme, yavaş pişirme, buharda, ve yeme.

Çok fonksiyonlu Elektrikli ızgara, elektrikli ızgara ile Sıcak Pot, 3 in 1 Kapalı Yapışmaz Elektrikli Sıcak Pot ve Kalbur için 2-5 kişi,barbekü,

₺ 299.97
Malların miktarı
Stokta

【bir tencerede 3 fırın tepsisi】 Farklı ihtiyaçları karşılamak için farklı işlevlere sahip üç fırın tepsisi vardır. 4 L güveç tavası : Shabu fırında güveç; karışık kızartma tavası : kızartma ve kızartma; çok amaçlı 6 disk : krep, kızarmış yumurta. 【Premium yapışmaz pişirme yüzeyi】 : Tıbbi taş kaplama yapışmaz tava, sağlıklı-eko yapışmaz yüzey PTFE içermez ve yapışmaz pişirme sağlar.Gıda salınımı, yağ gerektirmeden anında gerçekleşir.En kalın soslar yapışmaz veya geride kalıntı bırakmaz. 【Temizlemesi kolay】 : Otomatik yağ bağlantı tasarımı, kızartma tavası yağı, kolay ve temiz olan yağ boşaltma portu üzerinden otomatik olarak yağ deposuna bırakılır.Yıkanabilir ızgara Tepsisi, Yapışmaz malzeme ve yıkama yani yumuşak bir bezle silin, yemekten sonra işi çok daha kolay hale getirin. 【Adjustable sıcaklık control】 : 2200 W elektrikli soba Kapalı sıcak pot, böylece serbestçe hassas sıcaklığını ayarlamak pişirme ürünleri kullanarak kontrol kadranı yanında.Beş seviye sıcaklık kontrolü, 0 ° C ila 250 ° C arasında ayarlanabilir, hızlı ısıtma sabit sıcaklık kontrolü, endişe yok. 【Metal yalıtım kutusu】 : Alt ısı dağılımı delik tasarımı, alt bakeware metal ısı yalıtım pan benimser, ısı dağılımı delik tasarımı, alt sıcaklık çok yüksek önlemek için, bakeware ömrünü uzatmak. 【Güveç barbeküsü】 : Biftek, sebze, kabuklu deniz ürünleri, makarna vb.Için uygun Kapalı Elektrikli ızgara; Bölücülü güveç, güveçin iki tadını çıkarabilir.İyi boy hotpot 2 ~ 5 kişi bunu kullanarak hotpot'u sorunsuz bir şekilde yiyebilir.Boyutu : 3in1.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da