.

.

Greatstar Şarap Cam Raf, Altında Kabine şarap rafı Cam Tutucu Paslanmaz Çelik Krom - Asılı kadeh takımı Tutucu için Bar Mutfak (10 inç)

Greatstar Şarap Cam Raf, Altında Kabine şarap rafı Cam Tutucu Paslanmaz Çelik Krom - Asılı kadeh takımı Tutucu için Bar Mutfak (10 inç)

₺ 32.97
Malların miktarı
Stokta

Parlak krom bu kadeh raf İmal edilirken, FONKSİYONEL ŞIK : mutfak ve bar dekorasyonu sizin için zarif bir dokunuş ekler.Dayanıklı yapı ile rafın temizlenmesi kolaydır ve ömür boyu sürecektir.Kadeh takımınız mevcut dolabınızı bu kullanışlı depolama biriminde vurgulayacaktır. ✔ ESNEK UYUM : büyük olan 6 bardağa kadar tutar, orta olan 4 şişe tutabilir ve küçük olan 3 şişe tutabilir.dolaplara göre kaç sıra monte edileceğini seçebilir, bardak sayısı ne olursa olsun, şarap rafları bağımsızdır. INSTALL KURULUMU KOLAY : Raf tamamen monte edilmiş olarak gelir, ancak kurulum gerektirir.Kolay montaj için donanım dahildir.Birlikte verilen vidalar ve ankrajlarla kurulum kolay bir esinti.Çoğu dolabın altına sığar. INSTALL KURULUMU KOLAY : Raf tamamen monte edilmiş olarak gelir, ancak kurulum gerektirir.Kolay montaj için donanım dahildir.Birlikte verilen vidalar ve ankrajlarla kurulum kolay bir esinti.Çoğu dolabın altına sığar. SIZE MÜKEMMEL BOYUTU : 1 satır yaklaşık. 10x4.6x2 inç.Tüm cam eşyalarınızı eğlenmek için saklamak için yeterli alana sahip olacaksınız, ancak daha fazla alana ihtiyacınız varsa, ek alan için yan yana birden fazla ünite kurabilirsiniz.Boyutu : 10inch.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da