.

.

Büyümek ışık şeridi kiti 45 W, 4 adet 16 inç uzatma Kabloları ile LED Büyümek ışık şeritleri, Sera için Montaj aksesuarları, Büyümek Raf. İç Mekan Yetiştiriciliği için Mükemmel-(4 Şeritli Kit)

Büyümek ışık şeridi kiti 45 W, 4 adet 16 inç uzatma Kabloları ile LED Büyümek ışık şeritleri, Sera için Montaj aksesuarları, Büyümek

₺ 74.94
Malların miktarı
Stokta

【Kolay Kurulum】 Bu bitki yetiştirme LED şerit kiti, hızlı ve kolay esnek kurulum için tüm aksesuarları içerir.Hızlı, kolay ve güvenli kurulum için lütfen her kutuda bulunan kullanım kılavuzunu dikkatlice okuyun. 【Süper Parlak】 - - - Yüksek PAR değeri.-Sebze, çiçek, sulu meyveler, mine çiçeği bitkileri vb.İçin iyidir. 【Esnek Kurulum】 4 adet ışık çubuğunu doğrusal bir çizgiye bağlayarak bitkilerinizi aydınlatmayı seçebilirsiniz.2 adet LED ışık çubuğunu paralel olarak bağlayarak bitkileriniz için ışığı ikiye katlamayı da seçebilirsiniz. 【Premium Kalite】Güvenli ve sertifikalı en kaliteli güç adaptörü.İyi ısı dağılımı için iyi tasarlanmış alüminyum gövdeli led ışık şeridi. 【Çimlenme, Fide, İç Mekan Yetiştiriciliği için mükemmel 】Özel olarak tasarlanmış ışık spektrumu.Çimlenme, fide, iç mekan yetiştiriciliği için mükemmeldir.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da