.

.

COSTWAY Tezgah Üstü Bulaşık Makinesi, 6 Yer Ayarı 72 Saat Korumalı Ankastre Bulaşık Makinesi, Hava Kurutma Fonksiyonu,LED Dokunmatik Kontrol ve 5 Yıkama Programı, Daireler, Yurtlar ve Karavanlar için (kapı tokmağı ile)

COSTWAY Tezgah Üstü Bulaşık Makinesi, 6 Yer Ayarı 72 Saat Korumalı Ankastre Bulaşık Makinesi, Hava Kurutma Fonksiyonu,LED Dokunmatik

₺ 1047.00
Malların miktarı
Stokta

???? 72 ADET KAPASİTE - - - - - - Bulaşık makinesi, toplam 72 adet servis kaşığı, tabak, kase ve daha fazlası için bir çatal bıçak takımı sepeti ve 6 yer ayar sepeti ile donatılmıştır. more.It bütün aile için yeterli bulaşık yükü var.Bu bulaşık makinesi seramik, cam ve paslanmaz çelik mutfak eşyaları için geçerlidir. ????Sıcak hava KURU ve 72 Saat MUHAFAZA - - - - - - Her yıkama turundan sonra, sıcak hava kuru fonksiyonu sofra takımınızı 158 °F sirkülasyonla kurutur ve aynı zamanda çanağı sterilize eder ve dezenfekte eder.Bulaşık makinesinde ayrıca, sıcak hava fonksiyonunun her 2 saatte bir otomatik olarak açıldığı ve bulaşık yükünün daima kurumasını sağlayan 72 saatlik koruma vardır. ????5 YIKAMA PROGRAMLARI & GÜVENLİ ÇALIŞMAkirli çanak, farklı sofra malzeme dayalı mücadele ve optimum temizlik sonucu elde etmek için, lekeleri yıkama programları yerleşik bulunmaktadır.Ayrıca kontrol paneli üzerindeki düğmeleri kilitlemek için çocuk yanlışlıkla bulaşık makinesi başlatılamıyor Çocuk güvenlik kilidi var.Ve işlevi sırasında kapıyı açarsanız, program güvenlik önlemi için otomatik olarak kapanacaktır. ????ETKİLİ DURULAMA için ÇİFT PÜSKÜRTME KOLLARI - - - - - - Üst ve alt püskürtme kolları 360 ° döner ve lekenin çeşitli derecelerini her açıdan durulayın.Güçlü su spreyi sağlamak için toplam 26 su portu bulunmaktadır.3 Katmanlı çıkarılabilir filtre sistemi, atık suyun kapsamlı bir şekilde filtrelenmesini ve günlük temizlik için uygun olmasını sağlar.Bu bulaşık makinesinde ayrıca bir durulama musluğu ve toz, bakla ve sıvı sofra temizleyici için bir deterjan kutusu bulunur. ????TEZGAH ÜSTÜ ve ANKASTRE bulaşık makinesi - - - - - - Kompakt boyutu sayesinde, bu elektrikli bulaşık makinesi counter.So mutfağını değiştirmek zorunda kalmazsın.Ama isterseniz, kabinin altına da kolayca takılabilir.Bulaşık makinesi boyutu : 21,7” x 19,7” x 17,7”(G x G x Y), önerilen takma alanı : 21,8” -22” x 21,7”x 17,9” -18” (G x G x Y), drenaj borusu deliği boyutu : 2,36”x 2,36".

Ürün Özellikleri

Alıcılar da