.

.

5 İnç Ev Numaraları, Modern Adres Çinko Alaşımlı Yüzer Kapı Numaraları, Tırnak Kiti ile Pas Koruma Numarası ve Ev Posta Kutusu Adres Numaraları için Talimatlar Kurulumu Kolay Siyah Numara (3)

5 İnç Ev Numaraları, Modern Adres Çinko Alaşımlı Yüzer Kapı Numaraları, Tırnak Kiti ile Pas Koruma Numarası ve Ev Posta Kutusu Adres

₺ 34.47
Malların miktarı
Stokta

【Premium Çinko Alaşımı Numaraları】Yüksek kaliteli, sağlam alaşımlı ev numarası, siyah hava koşullarına dayanıklı çinko alaşımından yapılmıştır ve yüzey eloksallanmıştır, bu da sertliği ve korozyon direncini büyük ölçüde iyileştirir ve kayan sayıları dayanıklı hale getirir. 【Modern Yüzen Görünüm】 Zarif 3 D efektli ince siyah 5 inç ev numaraları yüzen modern görünüm, dekorasyonunuza anında bir dokunuş kattı, önden bakıldığında sihirli bir şekilde yüzer. 【Kurulumu Kolay】 Vidalar ve yüzer montajlar her Sayı ve harfle birlikte verilir; Verilen vidalar ve kapı numaraları ile sayıları birkaç dakika içinde monte etmek için sadece bir çekiç ve el matkabına ihtiyacınız vardır. 【Çok Yönlülük】Ev çıkartmaları için adres numaralarımız ofislerde, otel odalarında,sokaklarda, ofis binalarında vb.Kapı numaraları, posta kutusu numaraları, ev adres numaraları olarak yaygın olarak kullanılmaktadır ve ayrıca araba dekorasyonu için numara işaretleri olarak da kullanılabilir. 【Ürün Açıklaması】 Ev numaraları 5 inç yüksekliğinde, 125 mm kalınlığında, uzaktan görülebilecek kadar büyük.Kayan sayılar kurulumdan sonra iyi bir gölge efekti yaratacaktır, lütfen iyi geceler görsel efektleri elde etmek için ışığı onlara odaklamaya çalışın.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da