.

.

Samyoung Bisiklet Arka koltuk Minderi Kol Dayama Footrest Seti, Bisiklet Çocuk Koltuğu Arka Emniyet Minderi Kol Dayama Küpeşte Arka Ayak Pedalları, Çocuklar Bisiklet Koltuğu Yetişkin Bisiklet için (Siyah)

Samyoung Bisiklet Arka koltuk Minderi Kol Dayama Footrest Seti, Bisiklet Çocuk Koltuğu Arka Emniyet Minderi Kol Dayama Küpeşte Arka Ayak

₺ 128.97
Malların miktarı
Stokta

RAHAT VE GÜVENLİK-Geniş yastıklı koltuk ve sırtlık rahat bir sürüş pozisyonu sağlar.Kol dayama küpeşte ve ayak dayama, çocuklarınızın güvenliği için güvenlik ekledi.LÜTFEN DİKKAT : 5 yaşından büyük çocuklar için lütfen vidaları sıkın ve sürmeden önce iki kez kontrol edin.DAYANIKLI MALZEME - Yumuşak PU Deri + Yüksek yoğunluklu sünger + 0.8 cm ahşap tahta üzerinde yastık ve arkalığı; paslanmaz çelik ayak dayama; güçlü çelik kol dayama.Kalın sünger rahat bir his sağlar, PU kumaş daha kolay temizlenebilir.EVRENSEL BOYUTU ÇOĞU BİSİKLET İÇİN UYGUN-Yastık boyutu yaklaşık 13. 4x6.2x1. 9 inç/34x15. 8x4. 8 cm; Armest yaklaşık 9. 45x7. 87 inç/ 24x20 cm.Ayaklar yaklaşık 4.41x2. 36 inç/ 11. 2x6 cm.Koltuk minderi, kayışlarla bir bisiklet rafına tutulan oldukça basit bir peddir (bisiklet rafı dahil değildir).Ağırlık sınırı, rafın ağırlık sınırı olacaktır.KURULUMU KOLAY-Monte etmek için güzel bir düz ağır hizmet tipi bisiklet rafı gereklidir it.It herhangi bir bisiklet rafına kolayca uyum sağlar.Çoğu bisiklet için standart arka koltukta ve evrensel olarak kullanılabilir.BİSİKLET İÇİN HARİKA ÇOCUK KOLTUĞU-Klasik siyah, herhangi bir renk bisikletiyle kolayca eşleşebilir, dahası, çocuğunuzun güvenliğini sağlayabilir.Düzgün görünüm seyahati eğlenceli hale getirir, bisikletlerin arka koltuğunda otururken çocukların düşme riski konusunda endişelenmeyin.Bisiklet Arka Koltuk Çocuk emniyet minderi Kol Dayama Küpeşte Arka Ayak Pedalları, 5 yaşından büyük Çocuklar için uygundur.KALIN VE SAĞLAM MALZEME-Çocuk koltuğu yüksek kaliteli çelik borulardan ve kalın metal borulardan yapılmıştır.Genel sağlamlık, sürüş sırasında sizi daha güvenilir ve daha güvenli hale getirir.YUMUŞAK VE GÜVENLİ-Yumuşak ve rahat arka koltuk, yumuşak kapaklı tutamak, ayarlanabilir ayak dayama yeri, 5 yaşından büyük çocuklar için özel olarak tasarlanmış, ailenizle birlikte sürme eğlencesinin tadını çıkarın.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da