.

.

Muslin Geğirmek Bezler için Bebek %100 % Pamuk Büyük 20X 10 6 Katmanlar Kalınlaşmak Süper Yumuşak ve Emici tarafından CottCare(6 Paketi, Beyaz)

Muslin Geğirmek Bezler için Bebek %100 % Pamuk Büyük 20X 10 6 Katmanlar Kalınlaşmak Süper Yumuşak ve Emici tarafından CottCare(6 Paketi,

₺ 286.20
Malların miktarı
Stokta

Pamuk. 【%100 Muslin Pamuğu】. 【Daha Yoğun ve Daha Kalın】, Gelişmiş üretim teknolojisi,muslin geğirmemizin daha yoğun, daha kalın ve daha emici olmasını sağlar. normal.It annenin bezini veya omzunu ıslatmadan sıvıyı anında emebilir. 【Super Soft】, Saf doğal pamuk için en iyi seçimdir baby.It geğirme bezlerini bulutlara dokunmak gibi son derece yumuşak ve cilt dostu yapar. 【Ön yıkama】Ön yıkama, muslin geğirme bezimizi sadece yumuşak ve kabarık hale getirmez, bu da yıkandıktan sonra büzülmeyi büyük ölçüde azaltır, aynı zamanda sıradan kumaşın iki katından daha hızlı olan kırışarak sıvının emilim hızını arttırır. 【Çok Amaçlı】 Bir muslin yüz havlusu olarak, sadece bebekler için geğirme bezi olarak değil, aynı zamanda bebekler için banyo havlusu, bebek bezi, tükürük havlusu veya annenin kuru saç havlusu, yüz mendili vb.Olarak da kullanılabilir.Beyaz renk daha temiz ve yıkanmasını kolaylaştırır.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da