.

.

4 Adet Minyatür Peri Tavşan Tavşan Aksesuarları, Mini Hayvanlar Tavşan Süsler, peri Bahçe Hayvanları Tavşan Mikro Peyzaj saksılar Bonsai (4 Adet Tavşan Figürleri)

4 Adet Minyatür Peri Tavşan Tavşan Aksesuarları, Mini Hayvanlar Tavşan Süsler, peri Bahçe Hayvanları Tavşan Mikro Peyzaj saksılar Bonsai

₺ 14.97
Malların miktarı
Stokta

【♥Sturdy Material】 - Bu minyatür peri bahçe tavşan Süsler yüksek kalite yapılır resin.It su geçirmez ve aşınmaya dayanıklıdır. 【♥Yaygın Olarak Kullanılan】 - Bu Peri Bahçe Tavşanı minyatür peri bahçeleri, mini manzaralar, bitki süslemeleri, saksı ve bonsai süslemeleri için uygundur.Onların rengi peri köyünde çok güzel görünecek. 【♥Mükemmel Hediye】 - Paskalya, Noel, Doğum günü, Cadılar Bayramı için en iyi hediyeler.Boyut olarak küçüktürler, ancak size büyük bir eğlence getirebilirler. 【♥ Package İnclude】 -4 Adet Minyatür Bunny Tavşan Süsler.(diğer aksesuarlar dahil değildir). 【♥ Lütfen Dikkat】 - Bu minyatür peri bahçe aksesuarları küçüktür, lütfen satın almadan önce ürün açıklamasının boyutuna bakın (bu ürün 13 yaş ve üstü çocuklar için tasarlanmıştır, 13 yaşın altındaki çocuklar için uygun değildir). ♥ Mutlu olmak bazen çok kolay olabilir.Boş zamanınızı bir peri bahçesi oluşturarak geçirin, arkadaşlarınızla veya ailelerinizle paylaşın. ♥ Paket Şunlardır : 4 Adet Minyatür Bunny Tavşan Süsler.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da