.

.

4 Pcs Sihirli Uygulama Lekelemek Çocuklar için Kullanımlık Büyülü El Yazısı Copybooks Set Şablon Tasarım Kaligrafi Lekelemek Çalışma Kitabı ile Büyülü Kalem Alfabe Numarası Çizim Matematik(4 Kitaplar ile Kalemler)

4 Pcs Sihirli Uygulama Lekelemek Çocuklar için Kullanımlık Büyülü El Yazısı Copybooks Set Şablon Tasarım Kaligrafi Lekelemek Çalışma

₺ 41.97
Malların miktarı
Stokta

????Paket içeriği - - - Çiftlik hayvanı tema kapağı (matematik, çizim, alfabe, sayı), 2 adet kalem, 16 adet sihirli kalem dolumu, 2 adet yardımcı kalem tutacağı ile 4 adet sihirli uygulama kitabı alacaksınız. ????Büyülü Yeniden Kullanılabilir - - - Bu sihirli uygulama copybook'ları yeniden kullanılabilir, çünkü eşleşen kalemin el yazısı kuruduktan sonra otomatik olarak kaybolur ve kaybolur, bu da tekrarlanan egzersizler için idealdir. ????Prim Malzeme - - - Bizim sihirli uygulama copybooks yüksek kaliteli kağıt yapılır, güçlü ve dayanıklı, ve kullanımı rahat, net baskı ve renkli baskı. ????Yazı Formatı - - - Diğer sihirli metin kitaplarının kapağından farklı olarak, sihirli uygulama metin kitabımız sevimli bir çiftlik hayvanı tema kapağına sahiptir ve üç boyutlu bir oluk tasarımına ve standart yazı formatına sahiptir. ????El Yazısı Uygulama Kitapları - - - Yardımcı kalem tutacağı ile çocuklar uzun süre rahat bir kalem tutabilir, yolları takip etmek ve uygulama aktiviteleri sırasında farklı şekiller çizmek için sihirli kalemlerini kullanabilirler.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da