.

.

Yürümeye başlayan Silikon Vücut Banyo Fırçası / Banyo Eldiveni / Çabuk Kuruyan Çocuk Bezi Değiştirme / Erken Gelişim Aşaması için Hem Ebeveyn hem de Çocuk için Uygundur (Pembe)

Yürümeye başlayan Silikon Vücut Banyo Fırçası / Banyo Eldiveni / Çabuk Kuruyan Çocuk Bezi Değiştirme / Erken Gelişim Aşaması için Hem

₺ 14.97
Malların miktarı
Stokta

QUALITY PREMIUM KALITE : Yüksek kaliteli malzeme bebek fırça, her yaştan çocuklar için “kendim yapmak” duş ve banyo sırasında zaman!. CHOICE EN İYİ SEÇİM : Yumuşak silikon kıllar, günlük saçlar için mikrosirkülasyonu artırmak için nazik masaj stimülasyonu sağlarken, kafa derisini tırnaklarla çizmemek için tasarlanmıştır care.It mükemmel bir hediye!. ✔ BANYO ZAMANI ÖĞRENME : Bu banyo aksesuarı, küçük çocuğa eğlenceli, hijyenik ve hem çocuk hem de ebeveyn kullanımı için uygun bir Banyo Eldiveni ile temizleme bağımsızlığını verir. USAGE NİHAİ kullanım : Aynı zamanda vücut masajı ve temizleme aracı olarak da kullanılabilen çok fonksiyonlu bir temizleme fırçasıdır. It %100 BPA İçermez, Hipoalerjenik ve Çevre Dostudur!Bebeğinizin Silikon Şampuan Fırçasını şimdi satın alın!.Renk : Pembe.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da