.

.

Ben LİTTON 2 Pcs 70 inç LED koşu kurulu ışık LED yan Maker ışık ile 216 LEDs Sıralı Amber dönüş sinyal ışığı beyaz nezaket ışık koşu LED şerit kurulu ışık için kamyon otomobil araç SUV(70)

Ben LİTTON 2 Pcs 70 inç LED koşu kurulu ışık LED yan Maker ışık ile 216 LEDs Sıralı Amber dönüş sinyal ışığı beyaz nezaket ışık koşu

₺ 101.97
Malların miktarı
Stokta

Brightness【Süper Parlaklık Koşu kurulu ışıkları】 : 2 Adet 70 inç koşu kurulu led şerit 216 SMD LED (144 Amber LED, 72 Beyaz LED) özelliğine sahiptir, kapı/adım/DRL ışıkları için 72 LED beyaz ve sıralı dönüş sinyal ışıkları için 144 LED amber rengi ile güçlendirilmiştir. Install【Kurulumu Kolay】 : Kamyon LED koşu Panosu ışık Kitinin kurulumu kolaydır, delmeye gerek yoktur, sadece güvenli kurulum için Kendinden Yapışkanlı Orijinal bant kullanarak soyun ve yapıştırın.Siyah tel (Toprak ) negatif, Park lambaları için kırmızı tel pozitif, Sinyal lambalarını çevirmek için yeşil tel, Kapı Yardımı için beyaz teldir. Safer【Öne Çık ve Daha Güvenli Tasarım】 : Beyaz nezaket ışıklı Koşu Tahtası LED ışıkları, kamyonlarınıza binerken veya çıkarken görünürlüğü artıracaktır.Ve Amber flaş dönüş sinyali ışığı, neyin geldiğini bildirmek için yan üreticiyi öne çıkarabilir, Yolda daha güvenli ve olağanüstü hale getirebilir. ◆ 【Widely Application】 : Multi-fonksiyonel koşu kurulu sıralı ışıkları ile dönüş sinyali ışık/nezaket ışık/DRL/ adım ışık/kapı yardımcı / park ışıkları, kamyon otomobil araç SUV için yaygın olarak kullanılan olabilir. Packing【Packing & Warranty】 : 2 Adet 70 inç Koşu Kurulu LED ışık çubukları, Kurulum talimatları,6 x Butt Splice Konnektörler,10 x Zip Bağları,10 x Montaj Braketleri, 20 x Vidalar.Kullanmak için güven ile lütfen, biz teklif “BİR yıl” öğe warranty.No güçlük ücretsiz değiştirme veya para iadesi almak için. 1. Kamyonetler, arabalar için yeterince uzun, 2 adet ultra parlak koşu tahtası ışık şeridi ile birlikte gelir. 2. 216 Adet SMD LED ışık, 144 amber LED ve 72 beyaz LED ile donatılmıştır.Harika çalışıyor ve arabalarınızda, kamyonlarınızda, araçlarınızda, suv'larınızda vb. Harika görünüyor. 3. Su geçirmez ve toz geçirmez malzemelerden üretilen I LİTTON 2 adet 70 inç çalışan led pano ışığı, yağmurlu, karlı vb. Gibi aşırı hava koşullarına dayanabilir. 4. Kurulum için gereken tüm donanımı sağlayın, sadece katman kağıdını soyun, kamyonunuza yapıştırın ve kabloları doğru şekilde bağlayın. 5. Nezaket ışığı ve amber flaş ışığı ile inşa edilmiş, harika çalışıyor ve yolda harika görünüyor. 6. Güçlü ve kaliteli ürünler odaklanıyoruz beri güven İle satın alın.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da