.

.

longshine-us 8 adet 19. 3x15. 4 İnç Premium Ekose Charm Paketi Önceden Kesilmiş Pamuklu kumaş Kareler Kumaş Demetleri Dikiş, Yorgan DIY ve Kapitone Yeni Başlayanlar (Siyah + Mor)

longshine-us 8 adet 19. 3x15. 4 İnç Premium Ekose Charm Paketi Önceden Kesilmiş Pamuklu kumaş Kareler Kumaş Demetleri Dikiş, Yorgan DIY

₺ 214.50
Malların miktarı
Stokta

Malzeme : 100% Pamuk, Boyutu : 19.3x15. 4 inç (39 cm x 49 cm) her levha.Tüm kumaş kareleri elle kesilir, bu da bazı ham kenarlara neden olur ve 0.5-1 cm sapma olabilir.Lütfen teklif vermeden önce sakıncası olmadığından emin olun.Stil : resim olarak baskılı kumaş.Şekilleri kesmek, kostümler, süslemeler, bülten tahtası arka planları ve okul projeleri yapmak için mükemmeldir; çocuklar için ütülenmesi kolay ve güvenli, birçok zanaat projesi ve dıy zanaat dikişi için iyi bir ürün.Dikiş makinesi kesim, makas tarafından da kullanılabilir, hobi crafters için iyi.Kullanımı : Hem bir eğri, Scrapbooking, Bebekler için elbise yapmak, benzersiz aplike projeleri oluşturmak.Renk : Siyah + mor.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da