.

.

Profesyonel Video Monopod Kiti-INNOREL VM70K Dahil CNC Alüminyum Sıvı Kafa, çıkarılabilir Tripod Tabanı ve DSLR için Esnek Monopod Standı,Teleskopik,kamera,Kameralar (VM70K)

Profesyonel Video Monopod Kiti-INNOREL VM70K Dahil CNC Alüminyum Sıvı Kafa, çıkarılabilir Tripod Tabanı ve DSLR için Esnek Monopod Standı,Teleskopik,kamera,Kameralar

₺ 387.00
Malların miktarı
Stokta

【MÜKEMMEL KALİTE】Monopod kiti mükemmel işçilik, sağlam ve istikrarlı,monopod parçalarının %95'i yüksek kaliteli alüminyum alaşımdan yapılmıştır,video monopodunun bacak tüpü tokası, kullanımı kolay, sağlam ve kaygan olmayan yüksek mukavemetli ABS malzemeden yapılmıştır. 【DAYANIKLI ve TAŞINABİLİR】 Yüksek kaliteli alüminyumdan yapılmış, bu ürün daha hafiftir ve daha büyük bir yüke sahiptir.Katlama uzunluğu 30in / 71cm ve maksimum yük 22 lbs / 10 kg,ancak ağırlık 4.4 lbs / 1.96 kg only.So spor etkinlikleri, seyahat ve açık hava çekimleri için mükemmeldir. 【ZARİF sıvı KAFASI】 Sıvı kafası gürültü olmadan sorunsuz bir şekilde döner.Önceden ayarlanmış denge, pan/tilt kilitleme ve 3/8 " kolay bağlantı konektörüne sahip 360° kaydırma ve +90° / -52° eğim sunar.3/8 " -16 dişli entegre Düz Taban, kafayı çoğu tripod, sürgü, pergel veya vinç için çok yönlü hale getirir. 【UZATMA ÇUBUĞU ÇUBUĞU】 4 bölümlü profesyonel monopod 71.7 inç/182 cm'ye kadar uzayabilir. Hızlı kilitleme için ergonomik bir çevirme kilidi ile donatılmıştır, böylece her çevirme kilidinin sıkılığını gerektiği gibi verilen Y tuşu ile ayarlayabilirsiniz. 【ÇOKLU TRİPOD TABANI】2 pozisyona kilitlenen monopod tabanı, 360° döndürme, her yöne 45° eğme ve 90° düşme çentiği sağlar, böylece dikey moddan yatayya kolayca değiştirilebilir.Dikey kilit ile dikey konumda kilitlenebilir.Çıkarılabilir taban, Mini masa üstü tripod olarak da kullanılabilir.Renk : VM70 K.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da