.

.

ORANGUTAN 2 Paket Ağır Hizmet Tipi Salıncak Koltuğu 66 Zincir Plastik Kaplı, Oyun Alanı Arka Bahçesi Çocuk Salıncak Seti Aksesuarları Dış Mekan Değiştirme Kancalı, Çocuklar Yetişkinler için Salıncaklar (Mavi)

ORANGUTAN 2 Paket Ağır Hizmet Tipi Salıncak Koltuğu 66 Zincir Plastik Kaplı, Oyun Alanı Arka Bahçesi Çocuk Salıncak Seti Aksesuarları

₺ 104.97
Malların miktarı
Stokta

★ Salıncaklar en popüler aktivitedir!Tam ya da bu Ağır salıncak koltuk ile swingset için geçerli arka salıncak güncelleştirin.Çocuklar dengelerini ve özgüvenlerini geliştirmek için salıncak eğlencesini yaşayabilirler. ★ Zincirli salıncak koltuklarımız, deformasyon, kimyasal direnç, korozyon direnci, çatlamaya dayanıklı olmadan ekstrüde edilmiş yüksek kaliteli EVA plastik ve çelikten imal edilmiştir.Yük kapasitesi 660 lbs'ye ulaşırken, salıncak seti için diğer yedek salıncaklar ağırlık sınırı sadece 300 lbs'dir. ★ Çocuk salıncak zincirleri yaklaşık 66 "uzunluğundadır; Zincirin alt 30" u yumuşak, sıkışmayan bir tutuş için sarı plastisol ile kaplanmıştır.Salıncak seti parçalarının koltuğu 26 "uzunluğunda ve 5.5" genişliğindedir. ★ Bizim salıncak seti aksesuarları açık prim çelikten yapılmış ekstra kilitleme karabinalar sağlamak, istikrarlı, dayanıklı ve anti-pas.Zinciri, gerekli bağlantıdaki karabinalarla kolayca bağlayabilir ve asma kurulumunu daha esnek hale getirebilirsiniz. ★ Herhangi bir nedenle swingset için dış oyun seti salıncaklarımızdan memnun değilseniz, lütfen bize bildirin ve müşteri hizmetleri ekibimiz iade veya geri ödeme yapmanıza yardımcı olacaktır.Tüm salıncak set salıncaklarımız için kalite garantisi veriyoruz.Renk : Mavi.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da