.

.

Flair Puck, WiFi Kablosuz Termostat (İnci Beyazı). Akıllı Havalandırma Deliklerini Kontrol Eder. Alexa ile uyumlu, ecobee ile çalışır, Honeywell akıllı termostatlar, ve Google Yardımcısı.

Flair Puck, WiFi Kablosuz Termostat (İnci Beyazı). Akıllı Havalandırma Deliklerini Kontrol Eder. Alexa ile uyumlu, ecobee ile çalışır,

₺ 357.00
Malların miktarı
Stokta

HER odada akıllı bir TERMOSTAT : Sıcak ve soğuk noktalardan bıktınız mı?Flair Diski, Flair Akıllı Havalandırma ile birlikte, evinizdeki eşit olmayan oda sıcaklıklarını ortadan kaldırır.FLAİR akıllı HAVALANDIRMA deliklerinizi KONTROL edin : Flair Puck kablosuz termostat, evinizin her odasında bağımsız sıcaklık kontrolü sağlar.Bu ev konforunu kolaylaştırdı.Sıcaklığınız, YOLUNUZ : Herhangi bir odada mükemmel sıcaklığı ayarlamak için mobil veya web uygulamasını kullanın.Önceden plan yapmak ister misin?Herhangi bir zamanda bireysel oda programları ayarlayın day.NO AKILLI TELEFON MU?SORUN DEĞİL : Diski döndürerek bir sıcaklık ayarlayın.Bir ekağıt ekranı ile airbnb'ler, kiralamalar ve konuk odaları için mükemmel bir çözümdür.Akıllı EVİNİZİ PARLAK hale getirin : Ecobee ve Honeywell akıllı termostatlarla çalışır.Oda sıcaklıklarını sesinizle ayarlayın : Flair Akıllı Havalandırma Delikleri Alexa ve Google Asistan ile bütünleşir.Evinizdeki sıcak ve soğuk noktaları ortadan kaldırın.Düzgünlük için odalar arasındaki sıcaklıkları dengeleyin.Farklı odalar için farklı sıcaklıklar ayarlayın.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da