.

.

Şekillendirici Korse Çorap Tutucular Manto Seti 6 Noel Stocking Stuffers Mantel Dekor için Askılar Şömine Manto Bağlantısız için Kancalar (6)

Şekillendirici Korse Çorap Tutucular Manto Seti 6 Noel Stocking Stuffers Mantel Dekor için Askılar Şömine Manto Bağlantısız için Kancalar

₺ 47.97
Malların miktarı
Stokta

???????????????????????????? ???????????????????????????????? : bu Noel çorap tutucular çinko alaşımından yapılmıştır, dokunması yumuşak ve dayanıklıdır, paslanması ve paslanması kolay değildir, çeşitli ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, Noel partisi süslemelerinde kullanmanız için yeterlidir. ???????????????? : Bu Noel askısı, kalınlığı 1.97 inçten az olan şömineler veya şömineler için uygundur, 0.51 inç ila 3.1 inç arasında ayarlanabilir ve çoğu şömine kenarına sığar.Çoğu şömineye uyacak şekilde 3,1 inç'e kadar uzanır, 10 pound'a kadar dayanacak kadar sağlamdır. ???????????????????????????????????????? ???????????????????????? : Bu eşsiz mantel kancaları çivi veya vida gerektirmez, çirkin iz bırakmaz ve tatilden sonra mobilya yüzeyinize zarar vermez. ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????? ???????????????????????? ???????????? ???????????????????????? : Noel çorap tutucusunun bu eşsiz ve sofistike düşük profilli tasarımı, manto tatil dekorasyonunuzun geri kalanından rahatsız olmadan daha ağır çoraplarınızı bile sergilemek için mükemmel bir yoldur ve size diğer süslemeleri koymak için daha fazla alan sağlar.Mantel çorap askıları, Noel çelengi ve Noel çorabı, Noel topları, fenerler vb.Gibi Noel süslerini asmak için mükemmeldir. ???????????????????????????????????????????????? ???????????? ???????????????????????????????????? : Noel çorap tutucumuz mutfağınıza, banyonuza, atölyenize, bahçenize uygulanabilir, Noel çorap tutma veya diğer süslemeleriniz için pratik araçlardır, Noel için güzel aksesuar araçları, yer tasarrufu yapmanıza yardımcı olabilir ve size çok pratik bir kullanım deneyimi sunar.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da