.

.

NJYT Oturma Odası Sehpa Yuvarlak Modern Yan Masa Parlak Kokteyl Kanepe Masa Ofis Konuk Resepsiyon Odası Masa Bekleme Alanı Masa (Boyut : 80 × 80×45 cm)

NJYT Oturma Odası Sehpa Yuvarlak Modern Yan Masa Parlak Kokteyl Kanepe Masa Ofis Konuk Resepsiyon Odası Masa Bekleme Alanı Masa (Boyut

₺ 228.60
Malların miktarı
Stokta

【Oturma Odası için sehpalar】 : Temperli cam ve Sağlam Metal Çerçeve.çevre dostu malzemeler ve saklamak için yeterince sağlam things.It uzun süre günlük kullanım için kullanılabilir. 【yerden tasarruf edin】 : 60×60×40cm, 80×80×45cm, yerden tasarruf sağlayan ve hafif tasarım.Kolayca taşıyabilirsiniz.Çeşitli ev dekorasyonlarıyla iyi gidecek modern bir görünüm tadı elde etmek. 【Temizlemesi Kolay】 : Pürüzsüz yüzeyi ile sehpayı yumuşak nemli bir bezle kolayca temizleyebilirsiniz. 【Pratik Sehpa】 : Ev ödevi, resim, okuma, film izleme,atıştırmalık,akşam yemeği,kartlar, dekupaj testereleri, sanat ve el sanatları, dizüstü bilgisayar, başucu yemekleri için kanepe sehpası olarak mükemmeldir. 【Kurulumu Kolay】 : dizüstü bilgisayar masası net talimatlarla masayı hızlı ve kolay bir şekilde monte edebilirsiniz.Gerekli parçalar, cıvatalar ve somunlar dahildir.Boyut : 80×80 × 45 cm.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da