.

.

Siedinler güneş sonrası kap ışıkları açık cam 2 renk modları için 4x4 veya 6x6 ahşap mesajları sıcak beyaz ve soğuk beyaz aydınlatma siyah (4 Paket)

Siedinler güneş sonrası kap ışıkları açık cam 2 renk modları için 4x4 veya 6x6 ahşap mesajları sıcak beyaz ve soğuk beyaz aydınlatma

₺ 119.97
Malların miktarı
Stokta

İKİ RENK MODU : İki modu vardır (Sıcak Beyaz ve Soğuk Beyaz).Siedinler solar dış mekan direk kapak lambaları çizgili camdan yapılmıştır, yüzeydeki siyah mat doku direk ışıklarını daha rafine hale getirir.GÜNEŞ ENERJİLİ : Talimatlara göre takın, tabanı ahşap direk üzerine verilen vidalarla sabitleyin.Güneş enerjili direk ışıkları gündüz güneş altında 6-8 saat şarj edilir ve gece otomatik olarak 10-12 saat açılır.Kullanımı KOLAY : Güneş çit direği ışıkları 4x4 veya 6x6 inç ahşap direkler için uygundur.Çitinizi, güvertenizi, sundurmanızı, sütununuzu, posta kutunuzu veya rıhtımınızı vb. Güzelleştirmek için tercihinize göre geçiş yapabilirsiniz.IP44 SU GEÇİRMEZ : Güneş güverte sonrası kapaklar ışığımız UV ışınlarına dayanıklı, darbeye dayanıklı camdan yapılmıştır, Sert ısıya, şiddetli sağanak yağışa ve karlara dayanacaktır.Bu direk kapakları, erken çürümeyi önlemek için direklerinizi yağmurdan ve güneşten korur!.NOT : Kare 4x4 ahşap direklere (3.5"x 3.5"), 6x6 ahşap direklere (5.5"x 5.5") uyar. 1 yıl garanti ve 24 Saat müşteri.Siedinler tarafından 4x4 veya 6x6 Ahşap Direkler için Güneş Güverte Direk ışıkları dayanıklı ve güvenli bir seçimdir.Bir çitin veya güvertenin üstesinden gelmenin mükemmel bir yoludur ve aynı zamanda direklerin üstünü korurken evinizin ve mülkünüzün değerini ve güzelliğini arttırır.Arıza : .24 Saatlik şarjdan sonra ışık alacakaranlıkta açılmazsa℃. 1.Terminal ile güvenli temas kurduğundan emin olmak için pili kontrol edin. 2.Be güneş fikstürünün nispeten güneşli bir yerde olduğundan emin olun. 3.Işık fotoselinin diğer ışıklardan etkilenmediğinden emin olun.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da