.

.

Salon Güzellik Depolama Dolabı Kuaför Mobilyaları, Berber Dükkanı Mobilyaları Serbest Duran, 4 Çekmeceli ve 2 Saç Kurutma Makinesi Tutuculu Kuaför Depolama Dolabı Organizatörü (Mavi)

Salon Güzellik Depolama Dolabı Kuaför Mobilyaları, Berber Dükkanı Mobilyaları Serbest Duran, 4 Çekmeceli ve 2 Saç Kurutma Makinesi Tutuculu

₺ 401.97
Malların miktarı
Stokta

【4 Çekmece】 : Salon güzellik depolama dolabımızın 4 çekmecesi vardır.Geniş çekmeceler değerli eşyalarınızı saklayabilir ve koruyabilir ve çok yönlüdür. 【Delik ısıya Dayanıklı Tasarım】 : Kuaförlerin müşterilerin yanında salon araçlarını kullanmaları için daha uygun olan 2 saç kurutma makinesi deliği ile tasarlanmıştır. saç maşası, saç kurutma makinesi ve diğer ısıtma aletleri gibi aletleri sabitlemek için yan tarafta 2 delik. 【Premıum Materıal】 : Bu salon spa depolama dolabı, dayanıklı ve uzun ömürlü yüksek kaliteli orta yoğunluklu sunta ve suntadan yapılmıştır. 【Yaygın Olarak Kullanılan】 : Stilist saç istasyonu görünüşte basit, tasarımda modern, her türlü dekoratif için uygundur styles.It kuaför salonları, güzellik salonları ve kozmetik stüdyoları gibi ticari amaçlar için ideal bir seçimdir ve aynı zamanda aile kullanımı için de uygundur. 【Montajı kolay】 : Montaj talimatları, yüksek kaliteli aksesuarlar, kolay kurulum, zaman tasarrufu ve emek tasarrufu ile donatılmıştır.Ayrıntılı talimatlar ve etiketli parçalarla bir araya getirebilirsiniz.Özellikler : - Salon İstasyonları Depolama Dolabı 2 Saç Kurutma Makinesi Tutuculu Güzellik Salonu Ekipmanları Renk : Mavi Malzeme : MDF.Çekmece boyutu (iç) : 13.0" (uzunluk) x 11.8"(genişlik) x 5.1 " (yükseklik) 2 takılı silginin boyutu : 2 inç.Toplam istasyon boyutu : 11.8 inç (uzunluk) x 15.0 inç (genişlik) x 31.9 inç (yükseklik) (30 × 38 × 81 cm) Ürün ağırlığı : 29.54 lb.Paket içeriği : 1x Berber dolabı 1 × Kurulum kılavuzu 1 × Kurulum aksesuarları : Kaplama dekoratif tahta yüzeyin parlaklığını arttırır, yüzeyi aşınmaya karşı korur ve temizlenmesi kolaydır. ▲ Not ▲ Manuel ölçüm nedeniyle 1-5mm hatalara izin verin ▲ Ekran ve ışık efektlerindeki farklılıklar nedeniyle, öğenin gerçek rengi resimde görüntülenen renkten biraz farklı olabilir. ♦ Amacımız, müşterilere sürekli olarak bir dizi kaliteli ve güzel ürün sunmaktır.Ürünlerimizin kalitesine büyük önem veriyoruz ve içtenlikle en iyi alışveriş deneyimini yaşayacağınızı umuyoruz.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da