.

.

CGOLDENWALL Ticari Elektrikli yiyecek mikseri hamur karıştırıcı Makinesi Yumurta Süt Karıştırıcı 3 Hızları Ayarlanabilir 10.5 Quart 110 V / 220 V (sprey tipi)

CGOLDENWALL Ticari Elektrikli yiyecek mikseri hamur karıştırıcı Makinesi Yumurta Süt Karıştırıcı 3 Hızları Ayarlanabilir 10.5 Quart 110

₺ 2184.00
Malların miktarı
Stokta

[Üç blok hız ayarı] Makinemiz çeşitli karıştırma ihtiyaçlarını karşılamak için dönme hızını ayarlayabilir. [500 W yüksek güçlü motor] Makinemiz, güçlü güç ve hızlı hız ile 500 W yüksek güçlü motoru benimser. [304 gıda güvenliği paslanmaz çelik varil] Bu makine, gıda için uygun olan paslanmaz çelikten imal edilmiştir safety.It pas ve korozyon direnci avantajlarına sahiptir. [İyi yumurta karıştırma etkisi] Yumurta kafesi çalışırken gezegensel devrim ve dönme prensibini akıllıca kullanarak, bağlantı portu zengin ve hassas bir etki üretmek için hızlı bir şekilde ters yönde döner. [Üç karıştırma kafası] : Çok fonksiyonlu ticari makinemiz yumurtaları yenebilir, erişte karıştırabilir, sütü karıştırabilir vb. Geniş bir kullanım yelpazesine sahiptir.Boyut : sprey tipi.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da