.

.

WINSOON 3FT Süper Mini sürgülü ahır Kapı Donanım Kiti için Tek Kapı Küçük TV Standları Dolap Dolapları, J Şekli Askı (HİÇBİR Kabine)

WINSOON 3FT Süper Mini sürgülü ahır Kapı Donanım Kiti için Tek Kapı Küçük TV Standları Dolap Dolapları, J Şekli Askı (HİÇBİR Kabine)

₺ 98.97
Malların miktarı
Stokta

BRAND MARKA : WINSOON; Durum : %100 % Yeni; Bizim süper mini ahır kapı donanım buzlu siyah yüzey ile yüksek kaliteli karbon çelik yapılır; Kapı Ağırlık Kapasitesi : 100 lbs; Fit kapı paneli genişliği : 18"; kapı paneli kalınlığı için mükemmel : 4/5" için 1-1/8". Erişim PAKETİ akşam yemeği mini ahır kapı Donanım kiti : Bir set - 1x3 FT Demiryolu,3x Track Destek,2x Roller,2x Door Stoper,2x Anti-Pad,1x L Kapı Kılavuzu,1x U Kapı Kılavuzu,1x Hex Anahtarı; Tüm diğer gerekli donanım resimlerde gördüğünüz gibi birlikte BULUNUR.Parça 16 inç saplama için önceden delinmiş deliklere sahiptir; SADECE donanım satılıktır, Dolap, kapılar ve TV sehpaları dahil değildir. ♦ Donanım Demensions : Ray : 1/8"kalınlığında 36"(L) x 1" (W); Kapı Silindiri Montajı : 6-11/16"(H) x 1"(W); Tekerlek Çapı : 1-1/2"; Lütfen referans için resimlere bakın. İNSTALL KURULUMU KOLAYDIR.Ayrıntılı kurulum kılavuzu pakete dahildir.Bu mini donanımın kurulumu kolaydır ve profesyonel müşteri hizmetleri ekibimiz tüm kurulum sorunlarını zamanında çözmenize yardımcı olabilir. MONEY %100 PARA İADE GARANTİSİ-Ürün 5 yıl fabrika garantisi ile birlikte gelir.WİNSOON sürgülü kapı donanım üretimidir.Bu üründen memnun değilseniz, size ABD iade adresini sağlayabiliriz.Ve nakliye sırasında kaçırılan veya kusurlu herhangi bir parça varsa, lütfen bize bildirin, ilk kez eksik veya kusurlu parçalar için ücretsiz değiştirme göndereceğiz. 1 x 3 FT Ray. 3 x Parça Desteği. 2 x Mini Çelik Askı. 2 x Kapı Durdurucu. 2 x Anti-atlama Pedi. 1 x L Kapı Kılavuzu. 1 x U Kapı Kılavuzu. 1 Xhex Anahtarı.Resimlerde gördüğünüz gibi diğer tüm gerekli donanımlar dahildir.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da