.

.

E-üstün Mikro Akış Damlatıcı 12 PCS Mikro Sprey Ayarlanabilir bahçe yağmurlama Kafa Atomizörler Sprinkler Damla Sulama Misting Memeleri

E-üstün Mikro Akış Damlatıcı 12 PCS Mikro Sprey Ayarlanabilir bahçe yağmurlama Kafa Atomizörler Sprinkler Damla Sulama Misting Memeleri

₺ 29.97
Malların miktarı
Stokta

Yüksek kaliteli plastikten yapılmış, dayanıklı ve uzun ömürlü.Sprey boyutunu ayarlayabilir, değiştirebilir veya hatta spreyi kapatabilirsiniz.Çoğu ev tipi su basıncı için çok uygundur.Hortumla dolaşmaya, sulama süresini kısaltmaya gerek yoktur ve mikro damla sulamanın tekdüzeliği sadece su tasarrufu sağlamakla kalmaz, aynı zamanda en iyi sulama etkisini de sağlar.Tarım, çimler, bahçeler, teraslar, seralar, arka bahçeler, yüzme havuzları buğu çözme ve soğutma için çok uygundur; sera nemlendirme, damla sulama kitleri için kullanılır, çiçekleri, bitkileri ve sebzeleri sulamak için kullanılır.Basınç : 1.5 ~ 3 KG.Akış hızı : 8 ~ 10 L / H. Püskürtme yarıçapı : 0.7-0.9 m / 2.30-2.95 ft.Uzunluk : yaklaşık 5.2 cm / 2.05 inç.Şartname : Malzeme : plastik.Basınç : 1.5 ~ 3 KG.Akış hızı : 8 ~ 10 L / H. Püskürtme yarıçapı : 0.7-0.9 m / 2.30-2.95 ft.Uzunluk : yaklaşık 5.2 cm / 2.05 inç.4mm / 7mm (iç/dış çap) borular için uygundur.Renk : siyah ve turuncu.Ağırlık : yaklaşık 5 g/adet.Paket içeriği : 12 PCS püskürtme memesi.Özellik : Mikro sis nozulu, sisin boyutunu değiştirmek veya hatta kapatmak için ayarlanabilir.Atomizasyon sistemi, farklı bitkilerin su talebini aynı anda karşılayabilir.Çoğu ev tipi su basıncı için uygundur.Kurulumu kolay, özel aletlere gerek yoktur ve hızlı adaptör 4mm/7mm'ye (iç/dış çap) bağlanabilir. tubes.It iki tür su akışını ayarlamanıza ve hızlı bir şekilde ayarlamanıza olanak tanır : su sisi ve su sütunu.Hassas sulama sistemi, bitkinizin ihtiyaç duyduğu yerde doğru miktarda suyu yavaş ve doğru bir şekilde sağlayabilir.Püskürtme memesi, güçlü ve dayanıklı olan ve uzun süre kullanılabilen yüksek kaliteli plastikten yapılmıştır.Tarım, çimler, bahçeler, teraslar, seralar, arka bahçeler, yüzme havuzları için buğu çözme ve soğutma için çok uygundur.Sera nemlendirme için kullanılan, damla sulama kitleri, sulama çiçekler için kullanılan, bitkiler, ve sebze.

Ürün Özellikleri

Malzeme:
Plastik.
Basınç:
1.5 ~ 3KG.
Akış hızı:
8 ~ 10L / H.
Püskürtme yarıçapı:
0,7-0,9 m / 2,30-2,95 ft.
Uzunluk:
yaklaşık 5.2 cm / 2.05 inç.
4mm / 7mm (iç/dış çap) borular için uygundur. :
Renk:
siyah ve turuncu.
Ağırlık:
yaklaşık 5 g / adet.
Paket içeriği:
12 ADET püskürtme memesi.
Özellik:
Mikro sis nozulu, sisin boyutunu değiştirmek veya hatta kapatmak için ayarlanabilir. Atomizasyon sistemi, farklı bitkilerin su talebini aynı anda karşılayabilir. Çoğu ev tipi su basıncı için uygundur. :
Kurulumu kolay, özel aletlere gerek yoktur ve hızlı adaptör 4mm/7mm (iç/dış çap) tüplere bağlanabilir. :
İki çeşit su akışını ayarlamanıza ve hızlı bir şekilde ayarlamanıza olanak tanır:
su sisi ve su sütunu. Hassas sulama sistemi, bitkinizin ihtiyaç duyduğu yerde doğru miktarda suyu yavaş ve doğru bir şekilde sağlayabilir.
Püskürtme memesi, güçlü ve dayanıklı olan ve uzun süre kullanılabilen yüksek kaliteli plastikten yapılmıştır. :
Tarım, çimler, bahçeler, teraslar, seralar, arka bahçeler, yüzme havuzları için buğu çözme ve soğutma için çok uygundur. Sera nemlendirme için kullanılan, damla sulama kitleri, sulama çiçekler için kullanılan, bitkiler, ve sebze. :

Alıcılar da