.

.

Fandian 42 inç Modern tavan ışık Hayranları ile Uzaktan Kumanda geri Çekilebilir Bıçakları için Oturma Odası yatak odası Restoran, gümüş renk ile sessiz Motor (42İn-1)

Fandian 42 inç Modern tavan ışık Hayranları ile Uzaktan Kumanda geri Çekilebilir Bıçakları için Oturma Odası yatak odası Restoran, gümüş

₺ 599.97
Malların miktarı
Stokta

Boyut : Bıçak çapı 42 "/ 108 cm, Hafif gövde 21.6*21.6*11.8" / 55*55*30 cm / L*W*H. Saf bakır dilsiz motor : Sessiz Motor rahat uyku getiriyor, güvenli ve istikrarlı, uzun çalışma ömrü, tutarlı güçlü güç kaynağı, tamamen kapalı tasarım.Görünmez fan ışığı : Klasik ve yenilikçi teknolojinin kombinasyonu, yeni LED ışık kaynağı, 60,000 saate kadar ömür beklentisi.Kavramlar : Bazı insanlar modanın bir lüks olduğunu düşünürken, bazı insanlar modanın çok basit olduğunu düşünür ve bazen moda sadece kişiliğin bir yansımasıdır.Modaya karşı tavrınız hayata karşı tavrınız gibidir.Garanti : Niteliksiz veya hasarlı ürünler alırsanız, lütfen zamanında bizimle iletişime geçin ve bunları hemen halledeceğiz,Her müşteri için en iyi hizmeti sunmayı taahhüt ediyoruz.Tavan yükü 20kg'dan büyüktür; Tavan yüksekliği 100 inçten (250cm) büyüktür;.Paket, seçim için 2 çubuk 4" (10cm) / 7.8" (20cm) ile birlikte gelir, çubuk özelleştirilmiş servis sağlanır.Kurulum videosu liste fotoğraflarında mevcuttur, lütfen ihtiyacınız olup olmadığını kontrol edin ve profesyonel kurulum tavsiye edilir.Braket 5" dir, çünkü doğrudan tavana monte edilir, lütfen brakette 2 daha yakın delik açın veya tavan kutusuna monte ederseniz ekstra bir çapraz çubuk satın alın. 3 Açık renkler : Serin, Nötr, Sıcak. 3 Fan hızı : Düşük-Orta-Yüksek.Otomatik kapatma zamanlayıcı fonksiyonu : yardımcı olacak birçok parlak/8 SAAT. 3 Renk değişimi : Soğuk, Nötr, Sıcak.Renk sıcaklığı : 3000-6000 K.3 Fan hızları : Düşük - Orta - Yüksek.CFM dakikada 150-180 metreküp.Işık ve fan, farklı ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde uzaktan kumanda ile ayrı ayrı açılabilir / kapatılabilir.Sadece pratik bir tavan vantilatörü değil, aynı zamanda yüksek standartlı modern bir avize!.Yatak odanızda kurulum için uygun, oturma odası, lobi, mutfak, restoran, bar, mağaza, kafeler, dükkanlar vb.Oda büyüklüğü : 10-25 metrekare.Bu tavan vantilatörü ışığı, günlük pratikliği ve dekoratifliği birleştiren minimalist tasarım konseptine dayanmaktadır : . - Modern tasarım;. - Tamamen kapalı yapılar;. - Görünmez bıçaklar;. -Uzun ömürlü LED aydınlatma panosu;. -Kolay uzaktan kumanda control.It sadece bir tavan vantilatörü değil, aynı zamanda yüksek standartlı bir LED avizedir.Ev geliştirme tavan armatürü için mükemmel bir seçimdir.Geri çekilebilir ve Görünmez Bıçaklar.ABS Beyaz Abajur ve Lehçe Gümüş Metal Çerçeve.Yüksek Kaliteli Akrilik Bıçaklar.Fırçalanmış Gümüş Metal Yüzey.

Ürün Özellikleri

Fan 42 inç (106 cm) çapında ve 11 kg ağırlığındadır. :

Alıcılar da