.

.

Hava Bağlantı Parçaları, Hava Çoğaltıcı ve Fiş Kiti, Katı Pirinç Hızlı Bağlantı Seti, Endüstriyel 1/4 NPT Hava Aracı Parçaları Saklama Kutusu ile Set (16-Piece)

Hava Bağlantı Parçaları, Hava Çoğaltıcı ve Fiş Kiti, Katı Pirinç Hızlı Bağlantı Seti, Endüstriyel 1/4 NPT Hava Aracı Parçaları Saklama

₺ 68.97
Malların miktarı
Stokta

【PREMİUM MALZEMELER】 : Yüksek korozyon direnci ve daha uzun kullanım ömrü için katı pirinç konstrüksiyon. 【Hızlı BAĞLANTI】 : Bağlanmak ve bağlantıyı kesmek için kolay kullanım için hızlı bağlantı tasarımı, sadece bağlamak için itin, çıkarmak için manşonu geri çekin.Sadece 2 erkek kuplör itme tipindedir, dişi itme tipi değildir. 【KİT İÇERİĞİ】 : 8 × Erkek Fişler, 4 × Dişi Fişler, 2 × Erkek Kuplörler ve 2 × Dişi Kuplörler. 【UYGUN DEPOLAMA】 : Sağlam bir plastik kasada iyi organize edilmiş, depolama ve iş için kolay, kullanımdan sonra bağlantı parçalarını kaybetme endişesi olmadan. 【SPECİCATİONS】 : 1/4 inç NPT konu × 1/4 inç vücut boyutu, endüstriyel / M / D tipi kavşak çoğu üreticiye uyum sağlar; maksimum çalışma basıncı 300 psi'dir.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da