.

.

ORCİSH Bağlama Kayışı, Mandal Kayışı Seti, Kamyonların Ağır Hizmet Tipi Kayışları, 4850lb Garantili Maksimum Kopma Mukavemeti, Motosiklet, Bisiklet,ATV,utv'yi Sabitlemek için Kullanılan Taşıma,sabitleme için Kargo Kayışları.

ORCİSH Bağlama Kayışı, Mandal Kayışı Seti, Kamyonların Ağır Hizmet Tipi Kayışları, 4850lb Garantili Maksimum Kopma Mukavemeti, Motosiklet,

₺ 254.10
Malların miktarı
Stokta

???????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????? ???????????????????????? ???????? ???????????? : Kavrama yüksek yoğunluklu sert kauçuktan yapılmıştır.Emniyet klipsli dayanıklı kauçuk kaplı S-tipi daldırma plastik çelik kanca.Paslanmaya karşı dayanıklı polietilen kaplama ve Dacron kayış, yükünüzü çizik veya hasardan arındırarak güvende tutar. ???????????????????????? ???????????????? & ????????????????????????????-???????????????????? : ORCİSH Kravat askısı farklı hava koşullarına uyum sağlar.2425 lbs yük kapasitesi, kopma mukavemeti 4850 lbs.Ağır hizmet tipi kayışlar 8 feet'e kadar ayarlanabilir. ???????????????????? ???????? ???????????? : Süper pürüzsüz kilitleme mekanizması ve yıldırım hızlı gerginlik kontrolü için hızlı serbest bırakma kolu ile elinizde üstün bir his sağlayan ergonomik tutuş, kargonun rahat ve hızlı bir şekilde sabitlenmesini sağlar. ???????????????????????????? ???????????? ???????????????? ???????????????????? ???????????????????????????????? ???????????? ???????????? ???????????????????? ???????? ???????????????????? : Emniyet, ATV, UTV, motosiklet,bisiklet,çatı kabin, kamyon yatak veya şehirlerarası kargo basılı tutarak.Kayık, kürek tahtası veya güvenilir bir bağlantı gerektiren herhangi bir dişli için mükemmeldir. ???????????????????????????????????????????????????? ????????????????????-???????????????????? ???????????????? : Bir yıllık sınırlı garanti.Satın alma döneminde herhangi bir sorun varsa, lütfen istediğiniz zaman bizimle iletişime geçin ve en profesyonel ve zamanında hizmeti sunacağız.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da