.

.

bana Basma için AirPods Kılıf Kapak, Airpods 2 & 1 için Silikon Koruyucu Kılıf Toz Guard Darbeye Dayanıklı Kapak Cilt Karabina ile Kız Erkek Kadın Erkek için (Bana Basma /1&2)

bana Basma için AirPods Kılıf Kapak, Airpods 2 & 1 için Silikon Koruyucu Kılıf Toz Guard Darbeye Dayanıklı Kapak Cilt Karabina ile Kız

₺ 35.97
Malların miktarı
Stokta

[Bana Basmayın Bayrak Air Pods KILIF KAPAK] : Air Pods İÇİN kılıf kapak Air Pods kılıf 1 ve kablosuz şarj Air Pods kılıf 2 ile mükemmel uyuyor, bir eldiven gibi uyuyor ve süper sevimli görünüyor. [Air Pods CASE SKİN için PREMİUM SİLİKON TOZ GEÇİRMEZ] : Kaymaz deri tasarımlı premium silikon TPU'dan üretilmiştir, toz veya döküntü çekmez.Air Pods 1&2'nizi herhangi bir hacim eklemeden toza, darbelere, düşmelere ve çizilmelere karşı korur. [KİLİTLİ KARABİNA EKLENDİ] : Airpod'lar için kılıf kapağı, bir anahtarlık, çanta veya çantaya takmayı kolaylaştıran metal dayanıklı bir karabina klipsi ile donatılmıştır. backpack.It airpod'larınızı taşımak için harika bir aksesuardır. [BİR KABLO bağlantı noktası İLE MÜKEMMELLEŞTİRİLDİ] : Kulaklıklarınızı şarj etmek için Air Pods kılıf koruyucusunun silikonunu çıkarmaya gerek yok!Air Pods kaplaması, kapağı çıkarmadan kulaklıklarınızı şarj etmenizi sağlayan bir kesme bağlantı noktasına sahiptir. [KORUYUCU İÇİN airpods kapak] : Yüksek kaliteli elastik silikon, hiçbir koku, çizilmeye dayanıklı, şok geçirmez antiskidding ve dayanıklı.pürüzsüz yüzey, Airpod kılıfları yıkanabilir.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da