.

.

Maxracy yumurta vapur Raf Trivet 9 delik için ısıya dayanıklı Kolları ile Anında Pot Aksesuarları paslanmaz çelik Yumurta Assit Uyar 6qt 8qt düdüklü tencere (9 Delik Kolu Tipi)

Maxracy yumurta vapur Raf Trivet 9 delik için ısıya dayanıklı Kolları ile Anında Pot Aksesuarları paslanmaz çelik Yumurta Assit Uyar

₺ 32.97
Malların miktarı
Stokta

1.Isıya Dayanıklı Tutamak : Kulplu vapur rafı standı, ısıya dayanıklı silikonla güncellenir, bu da kendinizi yakmadan yiyecekleri çıkarmayı daha kolay ve daha güvenli hale getirir.kolay depolama için katlanabilir. 2.Yükseltilmiş 9 Delik : Bir seferde daha fazla yumurta tutun ve buğulayın ve ayrıca sebze,balık,tavuk vb.Buharda pişirebilirsiniz.Kaynatma, kızartma ve mikrodalgada pişirme yöntemlerinden daha fazla vitamin, lezzet besinleri ve dokuyu koruyan yemeğinizi hazırlamanın daha sağlıklı bir yolu. 3.Premıum Malzeme : Rafine kenarlı, sağlıklı ve dayanıklı,kalın ve pürüzsüz,düdüklü tencerenin iç kısmını çizmesi kolay olmayan gıda sınıfı paslanmaz çelik malzeme. 4.Olmazsa olmaz Aksesuarlar : IP-DUO50, IP-DUO60, IP-LUX60, IP-DUO80 dahil olmak üzere 6 ınstant pot modeli için uygundur. 5.48 günlük para iade ve 24 ay garanti veriyoruz.Eğer herhangi bir sorunuz varsa bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin lütfen. 6 ve 8 quart (qt) Anlık Pot.Güç Hızlı Pot.Ninja Foodi.Hava fritözü.Düdüklü.Buhar rafı.Soğutma rafı.Tencere standı rafı.Çörek tavaları, köfte, meyve, et ve deniz ürünleri yerleştirmek için tepsi.Yağsız, artık kurumuş veya yanmış sebze yok, seafood.It yemeklerinizi hazırlamak için gerçekten daha besleyici bir yoldur!.Balık, tamale, yengeç, sebzeler ve daha fazlası gibi yiyecekleri bir tabakla buharda pişirmek için kullanışlıdır.Ayrıca Anlık Tencere buhar rafı, düdüklü tencere buhar rafı, soğutma rafı, tencere standı rafı olarak da çalışır.Üst raf : 7.87 "W x 2.95" H. Taban rafı : 7.87’W x 1.5’H. Yığılmış iki rafın toplam yüksekliği : 4.5 inç / 11cm, yumurtalar dahil değil.Kalın tel çapı : 1/8". 100 Gıda sınıfı 304 paslanmaz çelik.Zararsız ve Sağlam, bulaşık makinesinde yıkanabilir. -Gıda sınıfı 304 paslanmaz çelikten imal edilmiştir. - Pas yok, uzun süreli kullanım için dayanıklı. -İstiflenebilir vapur rafı, bir seferde en fazla 14 yumurta pişirebilir. - Anında pot aksesuar, elektrikli düdüklü tencere için tasarlanmış. -Hemen hemen her ınstant pot duo 5 için uygun. 6 qt quart ve üzeri. -Sebze, deniz ürünleri, Mısır, Tatlı Patates, Yer Fıstığı, Balkabağı vb.Buharda pişirmek için kullanılır.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da