.

.

Dlordy KÖK Oyuncaklar Yapı Setleri Boys için 8-12 İnşaat Mühendisliği Kiti Oluşturur Damperli Kamyon veya Uçak (2in1) yapı oyuncak seti Çocuklar için-Çocuklar için En İyi Hediye Yaş 6 7 8 9 10 11 12+ Yaşında (361 adet)

Dlordy KÖK Oyuncaklar Yapı Setleri Boys için 8-12 İnşaat Mühendisliği Kiti Oluşturur Damperli Kamyon veya Uçak (2in1) yapı oyuncak seti

₺ 74.97
Malların miktarı
Stokta

????【EDUCATİONAL MÜKEMMEL GİFT】 : Tüm adet sağlam ve dayanıklı, premium kalite zararsız ve toksik olmayan ABS plastik yapılır.Doğum günü / Çocuk Günü için harika bir hediye Noel Chanukah Paskalya STEM Kara Cuma Siber Pazartesi yaz kampı etkinlikleri okula dönüş. ????【STEM Eğitici Oyuncaklar】 : Bina, aileniz veya arkadaşlarınızla birlikte harika bir aktivitedir.Bu bina oyuncağı çocuğunuzun el-göz koordinasyonunu, farklı düşünmeyi, problem çözme becerilerini geliştirecek, yaratıcılığa ve beyin gelişimine ilham verecektir.Çocukların işbirliği ve takım çalışmasını öğrenmelerine yardımcı olur. ????◆ 【Montajı Kolay】 ◆ Takip etmesi kolay bir kılavuz bu 361 parça ile birlikte gelir set.It çocukların bir damperli kamyon modeli veya pervaneli uçak modeli oluşturmasına izin verir kılavuzu takip edin veya hayal gücüne göre yeni modeller oluşturun. 【Üstün Kalite ve Güvenlik】Küçüklerinizin toksinlerden arındırılmış güvenli oyuncaklarla oynadığına dair bir huzurunuz var mı?Merak etme biz bu kadar mutlu olabilirsiniz!Mühendislik Bloklarımız toksin içermez sertifikalıdır. ????Creative【2 in 1 Yaratıcı Yapı kitleri】 Süper Serin 2-in1(361 adet) Uçağın el-göz koordinasyonu ve iyi atletik yeteneği.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da