.

.

Peyzaj kuyu ışıkları, MVBT açık yüksek gerilim çim Yard bahçe zemin kuyu lambaları Modern gömülü yolu aydınlatma ile IP68 su geçirmez kapalı açık(2 Paket)

Peyzaj kuyu ışıkları, MVBT açık yüksek gerilim çim Yard bahçe zemin kuyu lambaları Modern gömülü yolu aydınlatma ile IP68 su geçirmez

₺ 98.97
Malların miktarı
Stokta

【Yüksek Kaliteli dahili ışık】 Dahili ışıklar, yüksek kaliteli LED çipleri ve mükemmel optik lens tasarımı sağlar.Maskeli 3000 K sıcak sarı ışık, doğru ışık kontrolü, istikrarlı ve güvenilir, evinizi canlı ve sıcak hale getirin.Parlak gümüş siyah sprey tedavisi ve mat doku, basit ve güzel bir sanatsal anlayış getirir. 【IP68 Su Geçirmez Lamba】 IP68 yüksek su geçirmezlik derecesi, kalınlaştırılmış döküm lamba gövdesi, hassas parçaların birleşiminde silikon conta.Çevre dostu geri dönüştürülmüş alüminyum yapı, gömülü peyzaj ışığına, dış mekan kullanımı için olağanüstü bir seçim haline getiren süper yüksek su geçirmezlik performansı sağlar. 【Güvenli Dayanıklı Rest-Assured】Toz geçirmez ve paslanmaz, sert dış ortamlara yenik düşmez.Özel bakım gerektirmeden kendi kendini temizleyen yağmur.Enerji tasarrufu, kurulumu kolay ve güvenlidir. 100-240 V 2 W LED kuyu lambaları evinizi güzelleştirmek kolaydır.Birden fazla ışığın kombinasyonu size daha iyi ışık efekti verecektir. 【İç Mekan Dış Dekorasyonunda Yaygın olarak Kullanılır】 93° ışın açısı, iki yönlü aydınlatma, kablolama için 6.69 inç uzunluğunda bir pigtail ile üretilmiştir.Kapalı aydınlatıcı yol açık, ideal için büyük dekorasyon, deck, çit, çiçek yatak, adım, yol ve daha fazlası.Gömülü duvar / merdiven/koridor / gömülü kurulum olabilir. 【Peyzaj ışığı Hizmeti】 Size güler yüzlü müşteri hizmetleri ve endişesiz 1 yıllık ürün hizmeti sunuyoruz.Kullanım sırasında herhangi bir sorun, destek ekibimize mesaj gönderebilir ve yakında çözmenize yardımcı olacağız. 1. Kalınlaşmış döküm lamba gövdesi, iyi taşıma kapasitesi;. 2. Uzun ömrü, istikrarlı performans ve kolay kurulum;. 3. Güvenli dayanıklı dinlenme emin, IP68 su geçirmez toz geçirmez ve paslanmaz. 4. Hat güvenliğine daha fazla dikkat edin, topraklama kablosunu bağlayın ve güvenlik koruma önlemleri alın. 5. Mümkünse, kablolama ve montajı bağlamak için profesyonel bir personel bulun.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da